Вітаємо Ювіляра!
9 березня відзначає свій 75-річний ювілей український державний і громадський діяч, дипломат, Виконавчий директор Української асоціації зовнішньої політики Валерій Іванович Цибух. Впродовж тривалого часу він гідно представляв інтереси України у Греції – важливій європейській державі, яку поєднують з Україною давні історичні і культурні зв’язки. Посол В. Цибух започатковував перші дипломатичні контакти з Албанією, яка однією з перших визнала незалежність України, і після років правління тоталітарного режиму, стала на шлях демократичного розвитку і підтримки України. Притаманні Ювіляру патріотизм, професіоналізм, порядність, його вагомий внеском у розвиток дипломатичної служби України здобули повагу друзів і колег, високу оцінку керівництва держави.
Після виходу у відставку В.І. Цибух продовжує активну громадську діяльність, зокрема в Українській асоціації зовнішньої політики, передає свої знання і досвід молоді. Серед багатьох ініціатив Асоціації, реалізованих за безпосередньої участі В.І. Цибуха, варто особливо відзначити видання «Книги пам’яті: Фундатори сучасної дипломатії України», а також його зусилля зі встановлення пам’ятника Лесі Українці у Мадриді.
Щиро вітаючи Ювіляра, члени Української асоціації зовнішньої політики зичать шановному Валерію Івановичу козацького здоров’я, наснаги, нових звершень, подальшої активної діяльності на благо і добро України.
Разом до Перемоги!
Володимир Хандогій
Президент УАЗП,
Надзвичайний і Повноважний Посол

Leave a comment