Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Делегація України зустрілася зі спікером Палати представників - говорили про фронт і підтримку США

Українська
Українська делегація у Вашингтоні у складі Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, міністра оборони Рустема Умєрова обговорила зі спікером Палати представників Конгресу США Майком Джонсоном ситуацію на фронті та нагальні потреби України. Про це очільник МОУ повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Україна ініціює дебати щодо присутності Росії в Радбезі ООН

Українська
Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця наголошує на необхідності проведення дебатів щодо позбавлення Російської Федерації місця в Раді Безпеки ООН. Як передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, про це він заявив на засіданні Радбезу в середу. «Настав час для серйозних дебатів з приводу присутності путінських делегатів у цій залі. Хоча всі ми визнаємо необхідність реформи Ради Безпеки, ми повинні визнати, що всі зусилля будуть марними, якщо державі-агресору буде дозволено користуватися правами постійного члена», – сказав він.

Україна і США разом зможуть створити "арсенал свободи" - виступ Зеленського на українсько-американському оборонному форумі

Українська

Україна зацікавлена у спільному зі США виробництві всього спектра зброї, сказав у середу президент України Володимир Зеленський, під час виступу через відеозв'язок на відкритті українсько-американського оборонного форуму.

Сторінки